Kızılcık Şerbeti'nin yeni sezonu ne zaman?

Kızılcık Şerbeti, 3. sezonuyla ekrana gelmeye devam edecek. Kızılcık Şerbeti'nin yeni sezonu ne zaman? Kızılcık Şerbeti'nin yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte yanıtı...

Ecem Çetin Editör
YAYINLAMA
18 Haziran 2024 10:11
GÜNCELLEME
18 Haziran 2024 10:10
Kızılcık Şerbeti'nin yeni sezonu ne zaman?
Ecem Çetin Editör

Genç kuşağın başarılı isimleri ve usta oyuncuların bir araya geldiği Kızılcık Şerbeti, cuma akşamları ilgiyle izleniyor.

Show TV'nin sevilen dizisi hikayesi ve oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Dizi, cuma akşamları milyonları ekrana kilitliyor.

Sevilen dizi geçtiğimiz haftalarda sezon finali yaparak sezona ara verdi.

İki sezonuyla fırtınalar estiren dizi, 3. sezonuyla ekrana gelmeye devam edecek. 

Yeni sezon 

Dizinin fanları yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyor. Yeni sezon ne zaman? Kızılcık Şerbeti ne zaman başlayacak?

Kızılcık Şerbeti'nin ne zaman başlayacağına dair henüz bir bilgi gelmedi. Dizinin yaz sezonun ardından Eylül'de başlaması bekleniyor.

Yapımını Gold Film'in yapımcılığını Faruk Turgut'un yaptığı diziyi Melis Civelek kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise, Hakan Kırvavaç ( KETCHE) üstleniyor.    

Dizinin oyuncu kadrosunda  Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Kaan Taşaner, Özge Özacar, Rahimcan Kapkap, Selin Türkmen, Soydan Soydaş, Sevim Erdoğan, Özlem Çakar Yalçınkaya, Bahtiyar Memili, Vurgun Adalayı, Duygu Aslan gibi isimler yer alıyor. 

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.