MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan'dan iddialı hedef

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, "Genel Başkanımızın bu güvenini boşa çıkarmayıp, Ankara'da özellikle Millet İttifakı'na bir tane bile belediye vereceğimizi düşünmüyoruz" dedi.
Ersin Küçükbarak
|
13 Ağustos 2023, Pazar - 11:45
MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan'dan iddialı hedef

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla Alparslan Doğan, Ankara İl Başkanı olarak görevlendirildi. 

Atamanın ardından yoğun günler geçiren MHP Ankara İl Başkanlığı, ziyaretçi akınına uğruyor.

Alparslan Doğan yaptığı açıklamada, "Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyefendinin takdirleriyle 18 gün önce bu göreve atanmış bulundum. İnşallah rabbim, Genel Başkanımıza, Ankara’mıza, teşkilatımıza bizleri mahcup etmez" dedi.

Doğan şöyle devam etti:

"Hiç üye yapmadığımız gün 350-400 kişi üye yapıyoruz"

" Görüyorsunuz çok güzel bir katılım var. Günlük 2 bin, 2 bin 500 kişi ağırlıyoruz. Hiç üye yapmadığımız gün 350-400 kişi üye yapıyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de böyle devam edeceğini düşünüyoruz. Genel Başkanımızın kucakladığı bir ortamda bizler de kucaklayarak Genel Başkanımızın uyumadığı bir dönemde, gece gündüz çalıştığı bir dönemde biz de evlatları olarak gece gündüz uyumadan çalışıp, mücadelemizi verip inşallah önce Ankara’da sonra da Türkiye genelinde Genel Başkanımızın, teşkilatımızın yüzünü güldürecek güzel başarılar alacağımıza inanıyoruz" 

"18 günde en az 35-40 bin Ankaralı hemşehrimizi burada ağırladık"

18 günde 4 bin yeni üyenin katıldığını bildiren Doğan şunları söyledi:

"18 günde en az 35-40 bin Ankaralı hemşehrimizi burada ağırladık ve ağırlamaya da devam edeceğiz inşallah. Biz burada misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz ama teşkilatlarımız da çalışıyor. İlçe teşkilatlarımız devamlı çalışıyor. İl yöneticisi arkadaşlarımız, divandaki arkadaşlarımız sahadalar. Seçim startını Genel Başkanımız zaten vermişti. Biz gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz" 

"Ankara'da Millet İttifakı’na bir tane belediye vereceğimizi düşünmüyoruz"

MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, yerel seçimlere ilişkin yaptığı değerlendirmede ise, "Genel Başkanımızın bu güvenini boşa çıkarmayıp, Ankara’da özellikle Millet İttifakı’na bir tane belediye vereceğimizi düşünmüyoruz" ifadelerini kullandı.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2094274/mhp-ankara-il-baskani-alparslan-dogandan-iddiali-hedef
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.