Etimesgut Belediyesi ücretsiz online dil kursu açtı

Etimesgut Belediyesi, ‘Bir Dil Bir Hayat’ sloganıyla ilkokul, ortaokul, lise üniversite ve yetişkinler kategorilerinde ücretsiz olarak İngilizce kursu verecek.
Zeliha Demirci
|
09 Haziran 2021, Çarşamba - 12:54
Etimesgut Belediyesi ücretsiz online dil kursu açtı

Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi (etiSEM) ve özel bir akademi işbirliğiyle ücretsiz online A1 sertifikalı İngilizce kursu düzenlenecek. Kurslar, 'Bir Dil Bir Hayat' sloganıyla ilkokul, ortaokul, lise üniversite ve yetişkinler kategorilerinde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Uzaktan ve yüz yüze eğitimler sürüyor

Diğer yandan etiSEM, Etimesgut Belediyesi Uzaktan Eğitim Merkezi (etiUZEM), Etimesgut Belediyesi Destek Eğitim Merkezi (etiDEM) bünyesinde verilen dersler, 1 Haziran'dan itibaren yeni normalleşme süreciyle birlikte uygulamaya konulan Kovid-19 salgın tedbirleri çerçevesinde sürüyor.

Yüz Yüze Eğitim Programı uygulamasına ara verilen etiSEM kursları 7 Haziran pazartesi gününden itibaren Telafi Eğitim Programı şeklinde yapılıyor.  Hafta sonları verilen etiSEM kurs programları ise cumartesi günü yapılırken, pazar günü sokağa çıkma kısıtlaması olması nedeniyle bazı kurslar hafta içine alındı. Akşam saatlerinde verilen etiSEM kurs programları da en geç saat 20’de tamamlanacak şekilde yeniden düzenlendi.

https://www.ankaramasasi.com/haber/827339/etimesgut-belediyesi-ucretsiz-online-dil-kursu-acti
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.