MKE Ankaragücü'nde seçim heyecanı

MKE Ankaragücü’nün olağan genel kurulunda başkan adayları Faruk Koca ve Metin Akyüz açıklamalarda bulundu.
Can Güvenir
|
10 Haziran 2021, Perşembe - 16:32
MKE Ankaragücü'nde seçim heyecanı

MKE Ankaragücü’nün olağan genel kurulu Eryaman Stadyumu’nda toplandı. Başkan adayları Faruk Koca ve Metin Akyüz açıklamada bulundu.

"Her şeyi Ankaragücü için yapacağız" diyen Metin Akyüz, "Çözülmeyen bütün problemleri çözmeye talibiz. Bunda da çok ciddiyim , çözüm hamlelerinin nasıl yapılacağını çok şükür biliyoruz. Şeffaf ve ulaşılabilir bir yönetim olacağız. Bizi birbirimize düşürmek için uğraşanlara karşı da savaşacağız, her şeyi Ankaragücü için yapacağız "ifadelerini kullandı.

Koca: İnsan önce hayal eder sonra gereğini yapar

Başkan adaylarından bir diğeri Faruk Koca ise "Hep beraber büyük bir hızla geleceğe bakacağız, kulübümüzde emeği geçen herkese , basın mensuplarına teşekkür ediyorum , sağ olun var olun. Herkesi birlikte görmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Bazı anlattıklarım hayal ürünü gibi görünebilir. Unutmayalım ki insan önce hayal eder sonra gereğini yapar. Ben kulübün durumunu gayet iyi biliyorum. Tabi ki hayallerimiz var. Hayallerimizi gerçekleştirmek için de mücadele ruhu gerekir. Başardık veya başaramadık , bunu delegelerimiz takdir edecektir" şeklinde açıklamalarda bulundu.

(İHA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/828934/mke-ankaragucunde-secim-heyecani
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.