İş insanı Ömer Aldırmaz'ın sır kaybı

Denizli’de, tekstil fabrikası bulunan iş insanı Ömer Aldırmaz esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu.
Murat Saltan
|
09 Temmuz 2021, Cuma - 23:49
İş insanı Ömer Aldırmaz'ın sır kaybı

Denizli’de tekstil fabrikası sahibi 49 yaşındaki Ömer Aldırmaz, gece saatlerinde fason iş yaptığı Tavas ilçesine gitmek için yola çıktı.

Uzun süre Aldırmaz'dan haber gelmemesi üzerine eşi Fatma Aldırmaz, üretim merkezini arayarak orada olup olmadığını sordu. Aldırmaz, eşinin oraya gitmediğini öğrendikten hemen sonra 112'yi arayarak yardım istedi.

Ömer Aldırmaz'ın aracının Denizli'ye geri döndüğü tespit eden polis, yaptığı araştırmada aacın Honaz ilçesine bağlı Gürlek tarafında terk edilmiş halde buldu.

Yakınlarının hayatından endişe ettiği ve kaçırılmış olabileceğini düşündüğü Aldırmaz’ı, ekipler her yerde arıyor.

"Hayatından endişe ediyoruz"

Ömer Aldırmaz’ın eşi Fatma Aldırmaz, eşinin dün geceden bu yana kayıp olduğunu ve her yerde aradıklarını belirterek, “Eşim beni arayarak Tavas’a iş için gittiğini söyledi. Tavas’ta fason işi yapıyordu. Gece 24.34 gibi telefonu kapandı. Ardından kendisine ulaşamadık. Fason üretim yaptırdığı kişiyi aradık ve kendisi eşimin hiç yanına uğramadığını söyledi. Kamera görüntülerinde akşam 21.15 gibi Tavas’a girdiği görülüyor. Gece 01.20 gibi de aracı ile Tavas’tan Denizli’ye dönüyor. Ancak, aracın içinde eşim mi? yoksa başka birimi var belli değil. Telefonu kapandıktan sonar emniyette haber verdik. Her yerde aradık, ancak ulaşamadık. Aracı daha sonra Gürlek tarafında terk edilmiş gibi bulundu. Hayatından endişe ediyoruz ve biran önce bulunmasını istiyoruz” dedi.

(İHA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/882723/is-insani-omer-aldirmazin-sir-kaybi

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.