Bugün televizyonda ne var ?

Bugün hangi kanalda ne var? İşte televizyondaki kanalların yayın akışı...
Ecem Çetin
|
10 Mayıs 2022, Salı - 10:06
Bugün televizyonda ne var ?

Son dönemde ilgi çeken yapımları ve saatlerini sizler için derledik. İşte Türk televizyonlardaki yayın akışları...

Kanal D 

09:00-Neler Oluyor Hayatta?  

11:00-Yaprak Dökümü

13:00-Gelinim Mutfakta  

16:45-Arka Sokaklar 

18:45-Kanal D Ana Haber

20:00-Üç Kız Kardeş / Yeni Bölüm

00:15-Sadakatsiz 

02:30-Gelinim Mutfakta 

04:45-Yabancı Damat

Star Tv  

07:00-Mesut Yar İle Bugün 

09:45- Sabahın Sultanı Seda Sayan

13:00-Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde  

16:00-Güzel Köylü

18:30-Star Haber Ana Haber

20:00-Bayi Toplantısı  

22:30-Bayi Toplantısı  

00:45-Arap Saçı  

03:00-Fazilet Hanım ve Kızları 05:00-Güzel Köylü

BBN Türk

7:00 Gün Işığı  

10:00 BBN Finans  

10:30 Haber Bülteni

11:00 Hafta İçi  

12:30 Öğle Arası  

13:30 Haber Bülteni  

14:00 Haber Bülteni  

14:30 Haber Bülteni  

15:00 Haber Bülteni  

15:30 Haber Bülteni  

16:00 Haber Bülteni  

16:30 Haber Bülteni  

17:00 BBN Ekonomi  

18:00 Son Durum  

18:45 BBN Spor  

19:00 Ana Haber  

20:30 Büyük Resim  

23:30 Son 24 Saat  

0:30 Büyük Resim  

3:30 Ana Haber  

4:30 Son 24 saat  

5:30 Hafta İçi

Fox Tv 

08.00-İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat  

10.45-Ekonomi Arası

11.00-Çağla İle Yeni Bir Gün

13.00-En Hamarat Benim  

16.00-Fulya ile Umudun Olsun  

19.00-Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber

20.00-Evlilik Hakkında Her Şey/ Yeni Bölüm

00.00-Gülümse Kaderine 

02.45-İnadına Aşk 

04.30-Her Yerde Sen 

06.00-Aşk Yeniden

ATV 

08: 00-Kahvaltı Haberleri 

10:00-Müge Anlı ile Tatlı Sert  

13: 00-atv Gün Ortası  

14: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane  

16: 00-Esra Erol'da  

19: 00-atv Ana Haber

20: 00-Destan / Yeni Bölüm

00: 20-Bir Zamanlar Çukurova  

04: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane

Show Tv  

08:00-Bu Sabah  

10:00-Kuzey Yıldızı İlk Aşk 

12:00-Gelin Evi 

15:00-Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme  

18:45-Show Ana Haber

20:00-Baba / Yeni Bölüm

00:15-Üç Kuruş  

02:45-Aziz

TRT 1 

05:13-İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı  

05:15-Elimi Bırakma  

08:45-Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi  

10:00-Alişan İle Hayata Gülümse  

12:45-Türkiye'nin Mutfağı  

15:15-Kasaba Doktoru  

16:40-Seksenler  

19:00-Ana Haber  

19:55-İddiaların Aksine  

20:00-Masumlar Apartmanı  

23:55-Kasaba Doktoru  

02:45-Masumlar Apartmanı

TV8 

07:15-8'de Sağlık 

08:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa 

11:15-Survivor All Star  

13:00- Survivor Panorama 

15:00-Canım Annem

16:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz  

20:00-Survivor All Star / Yeni Bölüm  

00:15-Survivor Ekstra 

02:15-Zuhal Topal'la Yemekteyiz  

04:15-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa

05:30-Oynat Bakalım

Teve2  

07:00- Mutfağım

08:15-Tatlı Hayat

10:15 -Akasya Durağı 

12:15- Sultan 

14:00-Güllerin Savaşı 

16:00-Hanımın Çiftliği 

18:00- Hanımın Çiftliği 

19:45-Kelime Oyunu 

21:15-Tatlı Hayat

23:30-Kanıt 

01:15-Kelime Oyunu 

02:30-Akasya Durağı 

04:30-Sultan 

CNN Türk  

06:00-A'dan Z'ye 

07:00-A'dan Z'ye 

08:00-A'dan Z'ye

09:00-Güne Merhaba  

10:00-Güne Merhaba  

11:00-Güne Merhaba  

12:00-Gündem  

13:00-Gündem  

14:00-Bugün  

15:00-Bugün  

15:45-Ramazan Lezzetleri 

16:00-Günlük  

17:00-Günlük  

18:00-Ana Haber 

20:45-Akıl Çemberi 

00:30- Tarafsız Bölge 

05:00-Haber 

HaberTürk

06:00-Gün Başlıyor  

07:00-Gün Başlıyor  

08:00-Gün Başlıyor  

09:00-Para Gündem 

10:00- Para Gündem 

11:00- Para Gündem 

12:00-Gün Ortası  

13:00-Gün Ortası  

13:45-Spor Bülteni

14:00-Gün Ortası  

15:00-HT 360  

16:00-HT 360  

16:45-Spor Bülteni  

17:00-Habertürk Manşet  

18:00-Habertürk Manşet  

19:00-Ana Haber Bülteni  

20:00-Ana Haber Bülteni

21:00-Teke Tek 

23:00-Açık  ve Net 

01:00-Teke Tek

03:15- Açık  ve Net 

05:00-Haber Bülteni 

https://www.ankaramasasi.com/haber/1491576/bugun-televizyonda-ne-var-
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.