Meral Akşener: CHP'li her aileden bir tanecik oy istiyorum

"İYİ Partililer oylarınızı hem Meral'e hem Kemal'e istiyorum" diyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "CHP'lilerden de her aileden bir tanecik istiyorum, mümkün mü bir tanecik her aileden. Fazlası yok, bir tanecik" dedi.

MP
Mevlüt Peker Editör
YAYINLAMA
08 Mayıs 2023 21:41
GÜNCELLEME
08 Mayıs 2023 21:43
Meral Akşener: CHP'li her aileden bir tanecik oy istiyorum
MP
Mevlüt Peker Editör

Adana'da CHP Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı mitingde Adanalılara hitap eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "CHP'lilerden de her aileden bir tanecik oy istiyorum. Mümkün mü bir tanecik her aileden. Fazlası yok, bir tanecik" diyerek İYİ Parti için oy istedi.

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Adana'da Uğur Mumcu Meydanı'nda düzenlenen mitingde seçmenlere hitap etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de mitinge katılarak Kılıçdaroğlu'na destek verdi.

Mitingde konuşan Akşener ise Erzurum'da yaşanan olaylar ve seçim çalışmalarına değinerek seçmenlerden oy istedi.

Akşener, "Bir oy Kemal'e, bir oy Meral'e" diyerek CHP seçmenlerine saygısının sonsuz olduğunu belirtti ve İYİ Parti seçmenlerinden de oy istedi. Akşener, "Her aileden bir tanecik istiyorum. Mümkün mü? Fazlası yok, sadece bir tanecik" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.