Seyran ve Ferit bulunacak mı? Yalı Çapkını, yeni bölümüyle bu akşam Star'da!

Cuma akşamları reyting rekorunu elinde tutan Yalı Çapkını, bu yeni bölümüyle nefes kesecek.
Ecem Çetin
|
19 Mayıs 2023, Cuma - 13:22
Seyran ve Ferit bulunacak mı? Yalı Çapkını, yeni bölümüyle bu akşam Star'da!

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu Star TV'nin sevilen dizisi ‘Yalı Çapkını’ heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. 

Yeni bölümde neler yaşanacak?

Seyran ve Suna’yı düğünden kaçıran Ferit ve Abidin gidilecek en güvenli yeri bulmaya çalışmaktadır. Seyran’la Suna ise korksalar da yollarından geri dönmemekte kararlıdırlar. Saffet Ağa ve Kazım Ağa topluca Korhanlar’dan hesap sormaya yalıya gelirler. Esme, Kazım’a beklenmedik bir çıkış yapar. Yalıdaki herkes Ferit, Seyran ve Suna’yı bulmak için el ele verir. Fuat ise Asuman’la beraber Ferit’e destek olmak için harekete geçer. Tarık, herkesin olduğu gibi Fuat’ın da ensesindedir. Yalıya gelen haber ise her şeyi değiştirecektir.

Yapımını  OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan dizinin yönetmen koltuğunda  Burcu Alptekin otururken,  senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor. 

Yalı Çapkını’nda, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor. 

‘Yalı Çapkını’, yeni bölümleriyle her cuma Star’da!

http://www.ankaramasasi.com/haber/2082749/seyran-ve-ferit-bulunacak-mi-yali-capkini-yeni-bolumuyle-bu-aksam-starda
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.