Çöp Adam yeni bölüm fragmanı

Yoğun bir izleyicisi kitlesi bulunan Çöp Adam, çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek. Peki, Çöp Adam'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar haberimizde...
Ecem Çetin
|
18 Eylül 2023, Pazartesi - 14:18
Çöp Adam yeni bölüm fragmanı

Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve çarşamba akşamları izleyenleri ekrana kilitleyen Çöp Adam dizisi, heyecan dolu yeni bölümüyle 20 Eylül Çarşamba akşamı ekrana gelecek. 

Yeni bölümde neler yaşanacak?

Tamer, Devrim’i kaçıranın İpek olduğunu öğrenir ama bunu Peri’den saklamaktan başka şansı yoktur. Viran’a öğrendiklerini anlatınca her şey iyice netleşir. Peri ise terapiye gider ancak konuştuğu kişi yine Sarp olur. Çağla, Peri ve Meryem’in beğenisini kazanır ve evde yeni yardımcı olarak işe başlar. Sarp’ın planı tıkır tıkır işlerken Elit, Tamer’in bir şeyler bulduğunu sezer ve neler olduğunu anlamaya çalışır. Peri, Tamer’in ondan bir şeyler sakladığından emindir ve bu konuda bir önlem alırken, Tamer de Peri’nin ona yalan söylediğini anlayınca Serkan’dan yardım ister. Bülent, İpek’in Devrim’i kaçırdığını öğrendikten sonra onunla buluşarak zor ve hayati bir görev üstlenmeyi kabul eder.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizi,  Meriç Demiray, Volkan Sümbül, Okan Başar Bahar ve Pınar Göktaş tarafından kaleme alınıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise, Çağrı Vila Lostuvalı oturuyor.  

Oyuncu kadrosu Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Derya Alabora, Lila Gürmen, Cankat Aydos, Ezgi Çelik, Aytek Şayan, Öykü Naz Altay ve Füsun Demirel, Salih Kalyon, Tilbe Saran gibi başarılı oyuncular rol alıyor. 

İşte Çöp Adam'ın yeni bölüm fragmanı;

http://www.ankaramasasi.com/haber/2100060/cop-adam-yeni-bolum-fragmani
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.