Defne Samyeli ve Serdar Bilgili evleniyor mu?

Cem Yılmaz ile ayrıldıktan sonra Serdar Bilgili ile aşk yaşamaya başladığı iddia edilen Defne Samyeli'nin evliliğe hazırlandığı öne sürüldü.
Zeliha Demirci
|
16 Kasım 2020, Pazartesi - 14:12
Defne Samyeli ve Serdar Bilgili evleniyor mu?

Defne Samyeli’nin, Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkın ardından Serdar Bilgili ile birlikte olmaya başladığı iddia edilmişti. Ayrılıktan kısa bir süre sonra başlayan ilişki dolu dizgin giderken, Beşiktaş'ın eski başkanı olan Serdar Bilgili'den evlilik hamlesi geldiği konuşuluyor. Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Defne Samyeli ile Serdar Bilgili aşkını yazdı.

15 karatlık tektaş baktı

Bülent Cankurt’un şu yazıyı kaleme aldı; "Cem Yılmaz tarafından ihanete uğrayan ve teselliyi Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili'de bulan Defne Samyeli ile ilgili herkesin kafasını karıştıracak bir haberim var. Samyeli, geçen hafta Nişantaşı'ndaki ünlü bir mücevherciden eskilerin tabiriyle 'kaldırım taşı' büyüklüğünde, 15 karatlık bir tektaş yüzük bakmış! Baktığı yüzüğün değeri, tam tamına 400 bin dolar! Televizyonculukla başlayan kariyerine şarkıcılıkla devam eden Defne Samyeli, o meşhur şarkıda olduğu gibi tektaşını kendi almak istiyor da olabilir, bilmiyorum ama 400 bin dolar çok ciddi bir para. Diğer yandan aklıma, Defne Samyeli'nin evlilik hazırlığında olabileceği geldi. Evlilik konusunda ani kararlar verebilen Serdar Bilgili, acaba Defne Hanım'a "Tektaş bakmaya başla" mı dedi? Çifte yakın bir arkadaşım, ilişkilerinin gelip geçici olmadığını söylemişti, bunu da düşününce evlilik ihtimali bana daha yakın geldi. Tektaşın akıbetini yakında öğreniriz."

https://www.ankaramasasi.com/haber/368985/defne-samyeli-ve-serdar-bilgili-evleniyor-mu
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.