Antalya’da seyahat izni gerginliği

Antalya’da kızının yanında gidebilmek için seyahat izni isteyen adam, belgesini alamayınca kaymakamlığın karşısındaki apartmanın çatısına çıktı. Öfkeli adam polis ekiplerince ikna edilince çatıdan indirildi.
Can Güvenir
|
07 Mayıs 2021, Cuma - 15:18
Antalya’da seyahat izni gerginliği

Olay,  Muratpaşa ilçesine bağlı Sinan Mahallesi’nde  öğle saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Kayseri’deki kızının yanına gitmek isteyen Mustafa İ. (46), Muratpaşa Kaymakamlığı'na gelerek seyahat izni çıkarmak istedi. Mustafa İ’ye bulunduğu ikametgaha ait kaymakamlığa gitmesi gerektiği söylendi. Bunun üzerine sinirlenen Mustafa İ., kaymakamlık binasının karşısındaki 5 katlı bir apartmanın çatısına çıkarak intihar teşebbüsünde bulundu. Çatıda herkese ağzına geleni saydıran Mustafa İ., kendisini görüntüleyen gazetecilere de, “Çek iyi çek. Bir tek şey istedim. Çocuğumun yanına gitmek. İyi çek, herkesten şikayetiyim. Kimse benimle ilgilenmedi. Beni rezil ettiniz. Sadece çocuğum için izin istedim” dedi. 

İzin verileceğini öğrenince sevgi sözlerini sıraladı

Bölgeye sevk edilen polis ekipleri Mustafa İ.’yi ikna ettikten sonra bulunduğu yerden indirdi. Apartmandan aşağı indirilen Mustafa İ. izin alınacağını öğrenince, “Teşekkür ederim. Allah razı olsun sizden. Devletimi çok seviyorum, onlara aşığım” dedi, kendisine yardımcı olan bir polis memuruna ise ‘seni seviyorum’ diyerek teşekkür etti.

Mustafa İ., Muratpaşa Kaymakamlığına ait bir araca bindirilerek seyahat izin belgesi için bağlı bulunduğu kaymakamlığa götürüldü.

https://www.ankaramasasi.com/haber/761821/antalyada-seyahat-izni-gerginligi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.