Pursaklar’da ‘Esnaf Buluşmaları’ devam ediyor

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, üçüncüsü düzenlenen "Esnaflar Buluşması" programı kapsamında Kadın Kuaförleri, Güzellik Merkezi ve Türban Tasarım işletmecilerini konuk ederek misafirleri ile tek tek ilgilendi.
Zeliha Demirci
|
15 Eylül 2021, Çarşamba - 13:58
Pursaklar’da ‘Esnaf Buluşmaları’ devam ediyor

Ertuğrul Çetin, Pursaklar'da hizmet veren kuaförler ile kahvaltıda bir araya gelerek şehre kazandırılan hizmetler ve yapım çalışmaları devam eden projeleri yerinde gezdirdi. Kahvaltı programına Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve Kadın Kuaförleri, Güzellik Merkezi ve Türban Tasarım işletmecileri katılım sağladı.

Toplumun her kesimine rahatlıkla ulaşan kuaförlere detaylı bir sunum yapan Başkan Ertuğrul Çetin, tamamlanan ve devam eden projeler başta olmak üzere belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Sokakların nabzını esnafların tuttuğunu belirten Çetin, "İlçemizde faaliyet gösteren Bayan Kuaförleri, Güzellik Merkezi ve Türban Tasarım işletmecileri ile bir araya gelerek, çalışmalarımız hakkında sunum yaptık. Pursaklar Belediyesi olarak bütün esnaflarımızla yakın ilişkiler kuruyoruz. Sosyal, kültürel, temizlik ve ulaşım alanındaki sorumluluklarımızı yerine getirerek Pursaklar’ı daha yaşanabilir bir ilçe haline getiriyoruz. Katılımları için esnaflarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ederim." dedi.

"Esnaflar Buluşması" programının ardından Başkan Ertuğrul Çetin kuaförlere, ilçede yapım çalışmaları devam eden Endemik Vadi, Evcil Hayvanlar Parkı ve Veterinerlik Tesisleri, Devlet Tiyatroları Pursaklar Sahnesi ve Kedi Evini gezdirdi.

https://www.ankaramasasi.com/haber/1007367/pursaklarda-esnaf-bulusmalari-devam-ediyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.