Keçiören asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Keçiören Belediyesi, asfalt serim sezonunun uzamasıyla birlikte 2021 yılındaki asfalt yatırımını 70 milyon TL’ye çıkardı. Başkan Turgut Altınok, "3 yıla yakın görev süremizde 415 bin ton sıcak asfalt serimi yaptık" dedi.
Ankara Masası
|
15 Kasım 2021, Pazartesi - 15:41
Keçiören asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Ankara genelinde ve Keçiören’de hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi sıcak asfalt serim sezonu da uzattı. İlçede yağışların henüz başlamamasını fırsata çeviren Keçiören Belediyesine bağlı ekipler hummalı bir çalışma yürüterek asfalt serim, kaldırım yenileme ve tretuvar çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

"Asfaltlama çalışlarında rekor Keçiören Belediyesi'ne aittir"

3 yıla yakın görev süresi boyunca 415 bin ton sıcak asfalt serimi yaptıklarını ifade eden Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, sadece 2021 yılında yaptıkları asfalt serim yatırımının 70 milyon TL olduğuna dikkat çekti. "Asfaltlama çalışlarında rekor Keçiören Belediyesi'ne aittir." diyen Başkan Altınok, ilçe genelindeki asfalt serim çalışmasını yerinde denetleyen ve mahalle sakinlerinden gelen olumlu tepkileri memnuniyetle karşıladığını belirtti.

"Havaalanı gibi geniş ve kullanışlı yollar yapıyoruz"

“İlçemizde bozuk, yıpranmış yol ve kaldırım bırakmıyoruz. Vatandaşımızın her kuruşunu hizmete dönüştürüyoruz." şeklinde konuşan   Başkan Turgut Altınok, sözlerine şunları ekledi: "Havaalanı gibi geniş ve kullanışlı yollar yapıyoruz. Bir yandan da çevre düzenleme çalışmalarıyla sokaklarımızı daha estetik hale getirdik.” 


https://www.ankaramasasi.com/haber/1119231/kecioren-asfalt-calismalarina-hiz-kesmeden-devam-ediyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.