Heyecan dolu bir bölüm sizi bekliyor! Aziz yeni bölümüyle yarın akşam Show TV'de

Show TV'nin ilgiyle ve heyecanla takip edilen dizisi, Aziz heyecan dolu yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00'da!
Ecem Çetin
|
12 Mayıs 2022, Perşembe - 17:22
Heyecan dolu bir bölüm sizi bekliyor! Aziz yeni bölümüyle yarın akşam Show TV'de

Show TV'nin yapımını O3 Medya'nın, yapımcılığını Saner Ayar'ın üstlendiği sevilen dizisi Aziz'in yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Dilruba’nın gidişinin ardından derinden sarsılan Adem’in Aziz’e içini döktüğü sahnede genç adamın gözyaşlarına dayanamayan Aziz, Adem’e sıkı sıkı sarılarak destek oluyor.

Pierre Aziz’i yakaladığını zannederken aslında oyuna düşürüldüğünü anlar. Aziz ise Pierre’e oynadığı oyundan memnun hayatına devam ederken onun kendisinden bir şeyler sakladığının farkında olan Efnan ilişkileri için endişelidir. Dilruba’nın gidişi yüzünden Galip’le ters düşen Adem ise kendisini babasına kanıtlamak için Efnan’la yeni bir yola çıkar. Bu yolda en büyük destekçileri ise Ankara tarafından üzerine büyük bir sorumluluk verilen Aziz olacaktır.

Proje tasarımını Necati Şahin’in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu, senaryosunu Ali Onur Sütsataner’in kaleme aldığı dizinin kadrosunda Murat Yıldırım, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Bu güçlü kadroya ayrıca Cenan Çamyurdu, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel  gibi birbirinden değerli isimler de eşlik ediyor.

Aziz, yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

https://www.ankaramasasi.com/haber/1495115/heyecan-dolu-bir-bolum-sizi-bekliyor-aziz-yeni-bolumuyle-yarin-aksam-show-tvde
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.