Bursa'da şok eden olay!

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde, zeytin bahçesine dökülmek üzere getirilen hayvan gübresinin içinde ceset bulundu.
Zeliha Demirci
|
25 Ocak 2023, Çarşamba - 21:00
Bursa'da şok eden olay!

lay Orhangazi’ye bağlı Yeniköy Mahallesi’nde yol üzerindeki bir zeytinlikte meydana geldi. Alınan bilgilere göre zeytinliğine hayvan gübresi atmak için bir çiftlikten hayvan gübresi sipariş eden B.S. isimli bir şahıs, bahçesine getirilen gübreyi zeytin ağaçlarının altına sermek için traktör kepçe ile çalışmaya başladı.

Kepçe ile zeytin ağaçlarının altına gübre serpmeye çalışan zeytinlik sahibi B.S. kepçeye bir şeyin takıldığını fark etti. Aşağı indiğinde ise gübrelerin arasında bir ceset görünce durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi.
Gübrelerin arasında bulunan ceset nedeniyle olay yerine Cumhuriyet Savcısı, olay yeri inceleme ekipleri ve çok sayıda jandarma ekibi sevk edildi. Ekipler zeytin bahçesinde ve ceset üzerinde titiz bir çalışma yürüttü. Olayla ilgili olarak Bursa Jandarma komutanlığına bağlı özel bir ekip de olay yerine geldi. Zeytinlik sahibinin ifadesine başvuran savcılık İznik yolundan Yeniköy Mahallesi'ne giden yolu trafiğe kapattı. Ekipler çevrede geniş çaplı inceleme gerçekleştirdi.

Hayvan gübrelerinin arasında çürümeye yüz tuttuğu belirlenen cesedin kimliği ve cinsiyeti ise belirlenemedi. Ekipler cinayet şüphesi nedeniyle geniş bir çalışma başlattı. Ceset üzerinde ve çevrede incelemelerin tamamlanmasının ardından ceset kesin ölüm nedeni ve kimliğinin tespiti için Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.


(İHA)

http://www.ankaramasasi.com/haber/2063884/bursadasok-eden-olay
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.