Karamollaoğlu: “İki tane erkek, iki tane kadın bir araya gelmiş biz de aileyiz diyorlar, hadi oradan”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “İki tane erkek, iki tane kadın bir araya gelmiş biz de aileyiz diyorlar, hadi oradan nereden çıkardın böyle saçmalığı” dedi.
Ersin Küçükbarak
|
26 Mart 2023, Pazar - 16:29
Karamollaoğlu: “İki tane erkek, iki tane kadın bir araya gelmiş biz de aileyiz diyorlar, hadi oradan”

Temel Karamollaoğlu, partisinin Genişletilmiş İl Divanı'ndaki konuşmasında LGBT meselesine değindi.

"Aile kadın ve erkekten oluşur, hadi oradan nereden çıktı bu saçmalık"

Karamollaoğlu konuyla ilgili, "Aile, bir erkek bir kadın ve çocuklardan meydana gelir. Bunu da unutmamalıyız. İki tane erkek, iki tane kadın bir araya gelmiş biz de aileyiz diyorlar, hadi oradan nereden çıkardın böyle saçmalığı." ifadelerini kullandı.

Aile kavramının önemine değinen Karamollaoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Aile mevhumunun dejenere edilmesine rıza gösteremeyiz"

“Ailenin bütünlüğünü korumakla mükellefiz. Aile toplumun temelidir çekirdeğidir. Aile mevhumu bozulursa toplumu ayakta tutamazsınız. Biz aile mevhumunun dejenere edilmesine rıza gösteremeyiz. Bunu bilmek mecburiyetindeyiz. Aile, bir erkek bir kadın ve çocuklardan meydana gelir. Bunu da unutmamalıyız. İki tane erkek, iki tane kadın bir araya gelmiş biz de aileyiz diyorlar, hadi oradan nereden çıkardın böyle saçmalığı. Biz aile kavramını toplumun diri ve canlı kalması için elzem görürüz.”

http://www.ankaramasasi.com/haber/2076546/karamollaoglu-iki-tane-erkek-iki-tane-kadin-bir-araya-gelmis-biz-de-aileyiz-diyorlar-hadi-oradan
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.