Kardeşlerim dizisinden yeni tanıtım!

ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim, yeni sezonuyla yakında izleyicisiyle yeniden buluşacak. Merakla beklenen diziden yeni bir tanıtım daha yayınlandı.
Ecem Çetin
|
01 Eylül 2023, Cuma - 16:05
Kardeşlerim dizisinden yeni tanıtım!

ATV ekranında ilgiyle izlenen ve cumartesi akşamları izleyenleri ekrana kilitleyen Kardeşlerim dizisinden ikinci bir tanıtım izleyenlerle buluştu. 

Ömer'in, abisinin ölümündeki sırrı öğrendikten sonra yaşanacaklar ve bu feci kazanın Asiye ve Doruk'un ilişkisini nasıl etkileyeceği şimdiden büyük merak konusu oldu.

Yapımını NGM, yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor.  Senaryosunu ise, Gül Abus Semerci kaleme alıyor.  

Dizinin oyuncu kadrosu; 

Celil Nalçakan (Akif), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Onur Seyit Yaran (Doruk), Cihan Şimşek (Oğulcan), Melis Minkari (Aybike), Lizge Cömert (Süsen), Recep Usta (Berk), Berk Ali Çatal (Tolga), Nazlı Çetin (Leyla Barçın), Atakan Özkaya (Sarp Yılmaz), Eylül Lize Kandemir (Yasmin), Nihal Büyükağaç ve Kaan Çakır (Ahmet Yılmaz).

http://www.ankaramasasi.com/haber/2097018/kardeslerim-dizisinden-yeni-tanitim
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.