Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023'te tekrar kazanacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hem cumhurbaşkanlığını hem TBMM çoğunluğunu alacağız" dedi.
Can Güvenir
|
13 Ocak 2021, Çarşamba - 14:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023'te tekrar kazanacağız

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat, Sivas İl Kongrelerine Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden canlı bağlantıyla katıldı. 2023'e yönelik net mesajlar veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gündemden düşmeyen 'sözde cumhurbaşkanı' tartışmalarına da değindi.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle

Biz milletin kurduğu ve bugüne milletin getirdiği bir partiyiz. Gücümüzü ve ilhamımızı milletten alırız. 2023'te de mecliste ezici bir çoğunlukla devam edeceğiz. Cumhurbaşkanlığı seçimini de yeniden kazanacağız. Biz hep yüzü geleceğe dönük bir parti olduk, bu şekilde devam edeceğiz. 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak hem mecliste ezici çoğunlukla temsil edileceğiz hem de Cumhurbaşkanlığı seçimini tekrar kazanacağız. Cumhur İttifakı güçlenerek yoluna devam edecek.

Sözde cumhurbaşkanı tepkisi

Milletimizin hafızasında CHP büyük zulümlerin partisidir. Bugün de aynı misyonu yerine getiriyor. Hayatında karar verici olarak hiçbir görev yapmamış, SGK'yı batırmış kişi seçim cumhurbaşkanı yapmaz diyor. Doğrudan seçilen cumhurbaşkanını hala hazmedemiyorlar. Milletin tercihiyle göreve gelmeyi hafsalalarına sığdıramıyorlar. Teröristlere arkadaş diyen birinin sözleri hükümsüzdür.

"Onuru olsa kasetle geldiği görevden haysiyetiyle giderdi"

Bu karikatür zatın psikolojik analizi işin erbabı için bulunmaz bir hazinedir. İşin başında böyle bir cehalet sergileyen ve kendince herkesi aldatmaya çalışan kişinin diğer söyledikleri zaten hükümsüzdür. Girdiği her seçimi kaybetmiş zatın zerre kadar onuru olsa kasetle geldiği görevden haysiyetiyle giderdi. Ne derlerse desinler kendi işimize bakacağız. Bu kişinin kürsüde ettiği her laf Allah'ın verdiği havayı boşa tüketmektir. İsraf her konuda olduğu gibi bu konuda da haramdır."

https://www.ankaramasasi.com/haber/518058/cumhurbaskani-erdogan-2023te-tekrar-kazanacagiz
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.