Yangından kurtulmak isteyen adam 6. kattan atladı

İstanbul Bağcılar'da 6 katlı binanın çatısında çıkan yangında, aşağıya atlayan yaşlı adamın tamirat için çıktığı öğrenildi.
Zeliha Demirci
|
27 Nisan 2021, Salı - 18:09
Yangından kurtulmak isteyen adam 6. kattan atladı

Bağcılar Kirazlı Mahallesi Mevlana Caddesi'nde bulunan 6 katlı binanın çatısında çıkan yangın kısa sürede büyüyerek tüm çatıyı sardı. O sırada çatıda bulunan yaşlı bir adam panikle aşağı atlayarak yaralandı, sağlık ekipleri olay yerinde müdahale etti.

Yaşlı adamın çatıya tamirat için çıktığı öğrenilirken, komşusu Kerem Başalan yaşanan dehşet anlarını anlattı. Başalan, “Düştüğünü gördüm. Abi çatıya tutunurken, ayağını pencereye attı. Kaydı kaldırıma doğru yüz üstü düştü. Adamı ambulansa aldılar. Eskiden badana mı ne yapıyormuş.” dedi.

Yaşlı adamın başka bir komşusu Kadir Erdoğmuş ise, “Ben geldiğimde yerde yatıyordu. Tanıdığımız bir abimizdi. Komşumuzdu. Kaçamamış kurtulamamış. Çatıydı kendisi. Çok üzüldüm. Tamirat yapıyordu. Durumu ağırdı inşallah kurtulur. Çatı yanmış o da kaçacak yer bulamayınca atla atla demişler o da atlamış” ifadelerini kullandı.

Hastanede tedavi altına alınan yaşlı adam, burada yapılan müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürülürken, çatıda hasar oluştu.

(İHA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/736972/yangindan-kurtulmak-isteyen-adam-6-kattan-atladi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.