Gölbaşı'nın yeni tesisinde çalışmalar sürüyor

Gölbaşı’nda buz pateni ve dağcılık alanında inşaat çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini söyleyen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, “Gölbaşımız sporun kalbi olma yolunda ilerliyor” dedi.
Büşra Bayrak
|
30 Nisan 2021, Cuma - 12:24
Gölbaşı'nın yeni tesisinde çalışmalar sürüyor

Gölbaşı Belediyesi tarafından, dağcılık ve buz pateni tesislerinin yer alacağı bin 500 metrekare kapalı inşaat alanına sahip merkezin çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor. 

Merkezde verilecek olan hizmetlerden bahseden Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, “Tırmanma duvarına sahip dağcılık alanı, buz pateni pisti ve buz pateni seyir alanı, fuaye, kafeterya ve mutfak, bay-bayan giyinme odaları, WC, antrenör ve yönetim odaları ile açık otopark alanı, tesis içinde hizmet verecek” ifadelerini kullandı.

7’den 70’e herkesi spora yönlendirmek, aynı zamanda sağlıklı nesillerin yetişmesini sağlamak amacıyla pek çok projeye imza attıklarını söyleyen Başkan Şimşek, “İnşaat çalışmalarımızı en kısa zamanda tamamlayarak Gölbaşı/mızı ve Ankara/mızı yeni bir tesise kavuşturmanın mutluluğunu yaşayacağız. En kısa zamanda tesisimiz hizmete girecek” dedi.

https://www.ankaramasasi.com/haber/742952/golbasinin-yeni-tesisinde-calismalar-suruyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.