ASO Başkanı Nurettin Özdebir: En temel unsur çalışanlarımızdır

Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, üretimin en temel unsurlarından olan çalışanlarla değer yarattıklarını belirterek, birlikte üretmeye devam edeceklerini bildirdi.
Murat Saltan
|
02 Mayıs 2021, Pazar - 11:34
ASO Başkanı Nurettin Özdebir: En temel unsur çalışanlarımızdır

ASO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Özdebir, ASO 2. OSB'de yer alan ASTOR Transformatör firmasını ziyaret ederek, çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı.

Özdebir, ziyarette, Ankaralı sanayiciler olarak insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışla hareket etmeye çalıştıklarını vurguladı.

"Refah ve huzur olmaz, istikrar da olmaz"

Çalışma hayatında elde edilen kazanımların, çalışanlarla işverenlerin karşılıklı özverisi sayesinde olduğuna işaret eden Özdebir, "Üretim olmadan istihdam, kalkınma, refah ve huzur olmaz, istikrar da olmaz. Üretimin en temel unsurları da çalışanlarımızdır. Biz sizlerle birlikte bir değer yaratıyoruz ve sizlerle bu ülke için üretmeye devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Nurettin Özdebir, çalışanlarla işverenler arasında zaman zaman sıkıntı yaşanabileceğine de dikkati çekerek, tüm sorunların diyalog içinde çözülebileceğini kaydetti.

(AA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/747572/aso-baskani-nurettin-ozdebir-en-temel-unsur-calisanlarimizdir
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.