Merve Terim'den müjdeli haber! Fatih Terim yeniden dede olmaya hazırlanıyor

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ikinci kez anne olacağını açıkladı.
Büşra Bayrak
|
07 Eylül 2021, Salı - 12:36
Merve Terim'den müjdeli haber! Fatih Terim yeniden dede olmaya hazırlanıyor

İlk çocuğu Yaman'ı 6,5 aylık hamileyken erken doğum yaparak dünyaya getiren Merve Terim Çetin, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. 

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, 2011 yılında Ahmet Baran Çetin ile nikah masasına oturmuştu. Çift, 2014 yılında Yaman adını verdikleri çocuklarını kucaklarına almıştı.

İlk hamileliğinde sorunlar yaşayan 34 yaşındaki Merve Terim Çetin, ikinci kez anne olmaya hazırlandığı haberini eşi ve oğlu ile birlikte yer aldığı fotoğrafı Instagram'dan paylaşarak duyurdu. 

" Risklerimin farkındayım,  ama her şeye rağmen.."

Merve Terim Çetin duygularını şu sözlerle ifade etti:

"Biz aslında bu fotoğrafta 4 kişiyiz, bu yolculuğa tekrar çıktığım için deli olduğumu düşünen büyük bir kesim olsa da, ben bu hayatta en çok anne olmayı sevdim, ve bu yüzden yolum zor ve uzun olsa da bambaşka bir hikayenin başındayım...

Anne olmak demek, birlikte büyümektir. Hatta derler ya kimi zaman çocuk, anneyi büyütür, geliştirir. Biz de aynen böyle oldu, Yaman beni büyüttü, geliştirdi ve cesaretlendirdi. Kişiliğinizi ve önceliklerinizi değiştiren bir olgu, annelik. Düşündüğünüzde kendinden bir insan çıkarmak hiç bir anlamda kolay değil, fiziksel değişikliklerin yanında, ruhsal değişimlerde sırtınızda. Ve bu yük biz prematüre annelerinde tahmin ettiğinizden de fazla..

Ama bütün bu zor süreçlerin yanında, bu güzelliği tekrar yaşayabilmek, Yaman'ın biz gittikten sonra yalnız kalmayacak olduğunu bilmek tüm zorlukları kolaylaştırıyor. Bunun için de binlerce kez şükrediyorum.

Risklerimin farkındayım, korkularım gerçek, endişelerim yoğun ama herşeye rağmen bu sefer sonunu sağlıkla görebileceğime çok içten inanıyorum, beni bir müddet dualarınızda misafir etmeniz dileğiyle..."

https://www.ankaramasasi.com/haber/996252/merve-terimden-mujdeli-haber-fatih-terim-yeniden-dede-olmaya-hazirlaniyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.