Ömer, Gamze ve Tuna'yı kime emanet ediyor? Ömer, bu akşam Star'da!

Star TV'nin sevilen dizisi Ömer, bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek.
Ecem Çetin
|
22 Mayıs 2023, Pazartesi - 15:39
Ömer, Gamze ve Tuna'yı kime emanet ediyor? Ömer, bu akşam Star'da!

Başrolünde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın yer aldığı, Pazartesi akşamları ilgiyle izlenen  Ömer, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek.

Yeni bölümde neler yaşanacak? 

Karşısında Reşat ve Erdal’ı gören Ömer, Gamze'yi sevdiğini herkesin önünde bir kez daha tekrar eder. Erdal'ın karşısında küçük düşen Reşat, Ömer ile tartışır ve oğlunu evden kovar. Hüsnü'nün kapılarına dayanmasıysa Gamze'yi çok zor durumda bırakır. Gamze’nin evde yaşadığı kabusu öğrenen Ömer, her şeyi göze alır ve Gamze’yi almak için Fatma’nın karşısına çıkar.Hakan yüzünden sıkıntıları hiç bitmeyen Nisa, Fatma'nın onları evden çıkarmak istemesiyle başka büyük bir sorunla daha yüzleşmek zorunda kalır. Emine'nin ilişki yaşadığı kişinin Zerrin'in oğlu olduğunu öğrenmesiyse, birbirine en başından beri destek olan Nisa ve kızını karşı karşıya getirir.Her şeye rağmen oğlunu kurtarmak isteyen Reşat, büyük bir fedakarlık yaparak avukat tutar ve Süreyya'nın asılsız suçlamasıyla sonuna kadar mücadele etmeye karar verir. Erdal ile evlenmesini isteyen annesine karşı geldiği için evden kovulan Gamze, Tuna'yı da yanına alarak Ömer'in yanına gider. Mahkemeden tutuklanacağı yönünde bir karar çıkacağını öğrenen Ömer, Gamze ve Tuna'yı en güvendiği kişiye emanet etmeye karar verir.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor. 

Oyuncu kadrosu; Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar, Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven, Melike Güner ve Simay Barlas gibi isimler yer alıyor.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2083133/omer-gamze-ve-tunayi-kime-emanet-ediyor-omer-bu-aksam-starda
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.