Terkoğlu'ndan Bahçeli'ye 'tetikçi' çıkışı

Gazeteci Barış Terkoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisine yönelik sözlerine ilginç bir çıkış yaptı. Terkoğlu, "Ankara’da bir torbacıya ya da Şişli’de yaşı on sekiz olmamış bir tetikçiye vurdurmadığınız sürece bırakın tartışalım" dedi.
Onur Çetinkaya
|
21 Kasım 2023, Salı - 13:57
Terkoğlu'ndan Bahçeli'ye 'tetikçi' çıkışı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, TBMM'de partisinin haftalık toplantısında  "Erdoğan, Bahçeli’yi sırtından atacak mı?" yazısı üzerinden Cumhuriyet yazarı Barış Terkoğlu'na seslendi. 

Bahçeli, "Bazı zeka özürlülerin, 'Erdoğan, Bahçeli'yi sırtından atacak mı?' diye yazı kaleme almaları, AK Parti ve MHP arasında sorundan bahsetmeleri alçak bir teşebbüstür. Allah'a çok çükür siyasi hayatımız boyunca, burayı dikkatle dinleyin, kendi aranızda tartışırken de cevap verin, hiç kimsenin sırtına binmedik. Hiç kimseyi de sırtımıza bindirmedik." dedi.

"Vurdurmadığınız sürece bırakın tartışalım"

Gazeteci Barış Terkoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisine yönelik sözlerine ilginç bir çıkış yaptı. Terkoğlu, "Ankara'da bir torbacıya ya da Şişli’de yaşı on sekiz olmamış bir tetikçiye vurdurmadığınız sürece bırakın tartışalım" ifadelerini kullandı.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2110950/terkoglundan-bahceliye-tetikci-cikisi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.