Mamak Belediyesi'nden muhtarlara bilgisayar

Mamak Belediyesi, çalışmaları kolaylaştırmak ve işleyişi rahatlatmak adına 64 mahalle muhtarına bilgisayar desteği verdi.
Can Güvenir
|
20 Şubat 2021, Cumartesi - 10:13
Mamak Belediyesi'nden muhtarlara bilgisayar

Mamak Belediyesi Lavanta Kültür Merkezi'nde 64 mahalle muhtarı ile "Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantısı" gerçekleştirildi. Toplantıya Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Başkan Vekili Ercan Kınacı, başkan yardımcıları, Mamak Muhtarlar Dernek Başkanı Hulusi Güngören ve muhtarlar katıldı. Toplantıda çalışmaları kolaylaştırmak ve işleyişi rahatlatmak adına 64 mahalle muhtarına diz üstü bilgisayar desteği verdi.

"Muhtarlarımız hizmet yolunda yol arkadaşlarımızdır"

Mahallelerde yapılacak çalışmalarda muhtarlarla iş birliği içerisinde olmaya özen gösterdiklerini belirten Başkan Köse, "Muhtar demek; devletin mahalledeki gözü kulağı, eli kolu, mahalle ve köy ahalisinin devlet nezdindeki temsilcisi demektir. Biz sahada muhtarlarımızla beraber çalışıyoruz. Saha hakkında ilk bilgileri muhtarlarımızdan alıyoruz. Biz misafirlerimiz ile birlikte Güzel Mamak'ta yaklaşık 7 yüz bin insanımıza hizmet etmekle mükellefiz. Muhtarlarımız hizmet yolunda yol arkadaşlarımızdır. Biz Mamak'ı makamdan değil, sokaktan yönetiyoruz. Bu anlayışımızın görevimiz boyunca devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

"Sizin verimli çalışmanız bizim için çok önemli"

Muhtarlara dağıtılan dizüstü bilgisayarların hizmet anlayışının bir tamamlayıcısı olduğunu ifade eden Başkan Köse, sözlerini şöyle sürdürdü: " Yardımcılarım ile her sorunun takipçisiyiz. Sizin verimli çalışmanız bizim için çok önemli. Mahallelerimizin ikinci muhtarı benim. Sizlerin sorumlu olduğu bir, bizim sorumlu olduğumuz 64 mahallemiz var. Sorumluluklarımızı gayret ve özveri ile sırtlanıp, el ele vererek başarıya hep birlikte yürüyeceğiz" 

https://www.ankaramasasi.com/haber/609785/mamak-belediyesinden-muhtarlara-bilgisayar
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.