Keçiören'de çocuklar için mini bot keyfi

Keçiören Belediyesi, çocukların keyifli vakit geçirmesi için ücretsiz mini bot keyfi sundu.
Zeliha Demirci
|
19 Temmuz 2021, Pazartesi - 10:45
Keçiören'de çocuklar için mini bot keyfi

Çocuklara ve gençlere yönelik çeşitli hizmet çeşitliliğini artırmaya devam eden Keçiören Belediyesi 5-9 yaş grubu çocuklar için Atatürk Botanik Bahçesi’ne portatif havuz kurdu. Miniklerin eğlence merkezi haline gelen 120 metrekarelik genişliğe sahip portatif havuzdaki mini botlara sırayla binilirken aynı zamanda ücretsiz olarak hizmet veriyor. Minikler, bottaki pedalları elleriyle çevirerek suyun üzerinde gezinti yapıyorlar.

Konu hakkında konuşan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Çocukken biz Keçiören’de gezecek yer olmadığından Kuğulu Park’a veya Gençlik Parkı’na gezmeye giderdik. Ama gün geldi, Keçiören’e hizmetkar olduk, ortaya koyduğumuz sosyal alanlarla artık çocuklarımız ve gençlerimiz ilçe dışına çıkmadan da daha keyifli vakit geçirebiliyorlar." dedi.

Atatürk Botanik Bahçesindeki mini bot havuzunun hizmete başlamasıyla birlikte çocukların eğlenceli anlar yaşadığını söyleyen Altınok, "Devletlerin ve milletlerin en büyük zenginliği çocukları ve gençleridir. Onları ne kadar iyi yetiştirirsek geleceğimiz de o kadar parlak olur. Çocuklar dünyanın en saf, en temiz melek ve çiçekleridir. Dünyadaki bütün çiçekleri toplasak onlar kadar güzel, saf, temiz olamaz. Çocuklarımız solmayan çiçeklerimizdir." ifadelerini kullandı.

https://www.ankaramasasi.com/haber/897354/keciorende-cocuklar-icin-mini-bot-keyfi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.