Ankara Büyükşehir Belediyesinden öğretmenleri duygulandıran sürpriz

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ANFA Bitki Evi’nde özenle hazırlanan bin 883 adet çiçek okullara dağıtıldı. Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise öğretmenlere gönderdiği mesajında "Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, siz değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü en içten duygularımızla kutluyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz." dedi.
Ankara Masası
|
24 Kasım 2021, Çarşamba - 12:39
Ankara Büyükşehir Belediyesinden öğretmenleri duygulandıran sürpriz

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ‘24 Kasım Öğretmenler Gününde öğretmenleri de unutmadı.   

ANFA Bitki Evi’nde özenle hazırlanan bin 883 adet çiçek, aranjman ANFA ekipleri tarafından okullara dağıtılırken, öğretmenler anlamlı sürpriz karşısında duygusal anlar yaşadı.  

" Aydınlık geleceğimizin ışığı olan gençlerimizin kilidi sizlersiniz"

Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, kaktüs ve sukulentlerin yerleştirildiği reçine saksılar ile begonya, yaprak güzelleri ve para çiçeklerinden oluşan aranjmanları öğretmenlere şu mesajla gönderdi:

"Aydınlık geleceğimizin ışığı olan gençlerimizin kilidi sizler, anahtarı ise sizin ilminiz ve sabrınızdır. Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, siz değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü en içten duygularımızla kutluyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz."

"Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum"

Altınpark, Mogan Parkı ve 30 Ağustos Zafer Parkı’nda bulunan ANFA Bitki Evlerinde 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle tüm hazırlıklar da tamamlandı.   Aranjmanlarla adeta görsel bir şölen sunan ANFA Bitki Evleri, zamiadan salon çamına, bonzaiden yukaya, kasımpatından siklamene, menekşeden orkideye kadar çeşit çeşit iç ve dış mekan çiçek ve bitkileri satışa sundu.  

ABB Başkanı Yavaş ayrıca Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında yaptığı açılış konuşmasında öğretmenlere seslenerek, "Büyük bir özveriyle görev yaparak ülkemizin en kıymetli varlıklarını, geleceğimizin mimarları olan sevgili çocuklarımızı yetiştiren, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde aydınlık yarınlarımızın temelini atan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum" şeklinde konuştu. 


  

https://www.ankaramasasi.com/haber/1135874/ankara-buyuksehir-belediyesinden-ogretmenleri-duygulandiran-surpriz
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.