İstanbul'da sağlık merkezine satırlı saldırı

İstanbul’da elinde satırla aile sağlığı merkezine giren bir kişi merkezin duvarındaki panolara satırla saldırdı, şahsı gören sağlık personelleri kendilerini odaya sakladı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
Büşra Bayrak
|
25 Kasım 2021, Perşembe - 10:41
İstanbul'da sağlık merkezine satırlı saldırı

Olay, İstanbul’da bulunan bir aile sağlığı merkezinde geçtiğimiz haftalarda yaşandı. Kimliği henüz belirlenemeyen bir şahıs, elinde satır ile aile sağlığı merkezine girdi. Burada duvardaki panolara ve oturaklara satır ile vuran şahıs, daha sonra elindeki satırı fırlattı. Olaya tanık olan doktorlar ve diğer çalışanlar, satırlı şahıstan kendilerini korumak için odaya kaçarak saklandı.

Ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatırıldı

Satırı fırlatan şahıs kimseye saldırıda bulunmadan aile sağlığı merkezini terk etti. Aile sağlığı merkezine gelen polis inceleme yaparak şahsı yakalamak için çalışma başlattı. Polis ekiplerinin titiz çalışması sonrası, şahsın 15 Kasım tarihinde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğiştim ve Araştırma Hastanesine yatırıldığı öğrenildi.

Öte yandan satırlı şahsın sağlık ocağında paniğe neden olduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde şahıs elindeki satırla duvara ve duvardaki panolara vuruyor, ardından satırı yere fırlatıyor. Olaya tanık olan doktor ve çalışanlar kendilerini korumak için odaya saklanıyor.

(İHA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/1137820/istanbulda-saglik-merkezine-satirli-saldiri
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.