Son dönemde ilgi çeken yapımları ve saatlerini sizler için derledik. İşte Türk televizyonlardaki yayın akışları...
Kanal D
09:00-Neler Oluyor Hayatta?
11:00-Asi
13:00-Gelinim Mutfakta
15:45-Ece Üner ile Susma
18:45-Kanal D Ana Haber
20:00-Logan: Wolverine
22:45-Sadakatsiz
01:30-Logan: Wolverine
03:30-Gelinim Mutfakta
05:30-Küçük Ağa
Star Tv
09:45- Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00-Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16:00-Söz
18:30-Star Haber Ana Haber
20:00-Annemizi Saklarken
00:15-Kaderimin Oyunu
03:00-Sabahın Sultanı Seda Sayan
05:00-Söz
Fox Tv
08.00-İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
10.45-Çağla ile Yeni Bir Gün
13.00-En Hamarat Benim
16.00-Fulya ile Umudun Olsun
19.00-Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20.00-Kanunsuz Topraklar
23.00-Petrol Sevdası
01.30-Maske Kimsin Sen?
03.30-Petrol Sevdası
05.30-Kefaret
06.00-Kadın
BBN Türk Tv
5:30-Hafta İçi
7:00- Gün Işığı
10:00- BBN Finans
10:30- Haber Bülteni
11:00- Hafta İçi
12:30- Öğle Arası
13:30- Haber Bülteni
14:00- Haber Bülteni
14:30- Haber Bülteni
15:00- Haber Bülteni
15:30- Haber Bülteni
16:00- Haber Bülteni
16:30- Haber Bülteni
17:00-BBN ekonomi
18:00- Son Durum
19:15- BBN Spor
19:30-Ana Haber
20:30- Politik Adam
23:30-Son 24 Saat
0:30- Politik Adam
3:30 -Ana Haber
4:30- Son 24 saat
ATV
08: 30-Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor
10:00-Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00-atv Gün Ortası
14: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16: 20-Esra Erol'da
19: 00-atv Ana Haber
20: 00-Çakallarla Dans 4 - Yerli Sinema
22: 20-Aramızdaki Sözler - Yabancı Sinema
00: 25-Çakallarla Dans 4 - Yerli Sinema
02: 30-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
04: 45-Bir Zamanlar Çukurova
Show Tv
08:15-Bu Sabah
10:15-Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler
12:15-Gelin Evi
15:00-Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:10-Senin Hayatın
18:45-Show Ana Haber
20:00-Kapıcılar Kralı
21:45-Züğürt Ağa
23:45-Züğürt Ağa
01:45-Üç Kuruş
04:15-Aşk Laftan Anlamaz
TRT 1
08:15-Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
09:30-Alişan İle Gülümse Hayata
13:15-Beni Böyle Sev
16:30-Seksenler
19:00- Ana Haber
19:55-İddiaların Aksine
20:00-112 Acil Çağrı
21:30-Yabancı Sinema
23:30-Seneye Bu Zamanlar
01:40-Yabancı Sinema
04:00-Seksenler
TV8
08:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
11:15-MasterChef Türkiye
16:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00-MasterChef Türkiye / Yeni Bölüm
00:15-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
03:00-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
05:00-Dizi
Teve2
09:00-Akasya Durağı
11:00-teve2 Magazin Masası
13:00-Kırık Hayatlar
14:00- Fatmagül'ün Suçu Ne ?
16:00-Öyle Bir Geçer Zaman Ki
18:00-Öyle Bir Geçer Zaman Ki
19:45-Kelime Oyunu
21:15-Tatlı Hayat
23:30-Kanıt
01:15-Kelime Oyunu
02:15-Kanıt
03:45-Akasya Durağı
04:50-Kırık Hayatlar
CNN Türk
06:00-A'dan Z'ye
07:00-A'dan Z'ye
08:00-A'dan Z'ye
09:00-Güne Merhaba
10:00-Güne Merhaba
11:00-Güne Merhaba
12:00-Gündem
13:00-Gündem
14:00-Bugün
15:00-Bugün
16:00-Günlük
17:00-Günlük
18:00-Ana Haber
20:30-Tarafsız Bölge
01:00-Akıl Çemberi
04:30-Ana Haber
HaberTürk
09.00-Para Gündem
10:00-Para Gündem
11:00-Para Gündem
12:00-Gün Ortası
13:00 Gün Ortası
13:45-Spor Bülteni
14:00-Habertürk Manşet
15:00-Habertürk Manşet
15:45 Spor Bülteni
16:00-HT 360
17:00-Akşam Haberleri
18:00-Akşam Haberleri
19:00-Ana Haber Bülteni
20:00-Ana Haber Bülteni
20:30-Habertürk Gündem
00:00-Haber Bülteni
01:00-Haber Bülteni
04:00-Haber Bülteni
05:00-Haber Bülteni