MHP Grup Başkanvekili Ilıkan otobüsçü esnafını ziyaret etti

Ankara Özel Halk Otobüsçüler Esnaf Odası'nı ve Ankara Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri'ni ziyaret eden ABB Meclisi MHP Grup Başkanvekili Murat Ilıkan , "Salgınla mücadelede mutlak başarının dayanışma ve işbirliğinden geçtiğine inanmaktayız. Bu zor salgın günlerini de dayanışma içinde atlatacağız." dedi.
Büşra Bayrak
|
08 Ocak 2021, Cuma - 16:48
MHP Grup Başkanvekili Ilıkan otobüsçü esnafını ziyaret etti

Koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik anlamda zor bir dönem geçiren otobüsçü esnafını ziyaret edip sorunlarını dinleyen Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Meclisi MHP Grup Başkanvekili Murat Ilıkan, zor bir süreç yaşandığını bu sürecin dayanışma içerisinde atlatılacağına dikkat çekti.

MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Üçöz ve Mevlüt Şahin ile birlikte, Ankara Özel Halk Otobüsçüler Esnaf Odası Başkanı Ercan Soydaş ve Ankara Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri Başkanı Kurtuluş Kara'yı ziyaret eden ABB Meclisi MHP Grup Başkanvekili Murat Ilıkan, şu ifadeleri kullandı:

Dayanışma içinde bu zor günleri atlatacağız

"Covid-19 sürecinden en çok etkilenen sektörlerden birisi de ulaşım sektörü oldu. Şehir içi ulaşımda büyük öneme sahip olan Ankara ÖHO esnafımız ve AHOK esnafımız, bu dönemde kurallara uyarak yasaların öngördüğü şekilde faaliyetlerini sürdürüyor. Başkentimizin ulaşımı ve ekonomisi için kritik önem taşıyan ulaşım sektörü esnafımızın ayakta kalmasını sağlayacak düzenlemelere ABB MHP Grubu olarak her zaman destek olduk, olmaya da devam edeceğiz. Salgınla mücadelede mutlak başarının dayanışma ve işbirliğinden geçtiğine inanmaktayız. Bu zor salgın günlerini de dayanışma içinde atlatacağız."

Ankara Özel Halk Otobüsçüler Esnaf Odası Başkanı Ercan Soydaş ve Ankara Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri Başkanı Kurtuluş Kara da, ziyaret ve destekleri nedeniyle Ilıkan'a teşekkür etti.

https://www.ankaramasasi.com/haber/504250/mhp-grup-baskanvekili-ilikan-otobuscu-esnafini-ziyaret-etti
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.