Mamak’tan 10 bin aileye gıda ve hijyen paketi

HM
Haber Merkezi Editör
YAYINLAMA
10 Nisan 2020 14:54
Mamak’tan 10 bin aileye gıda ve hijyen paketi
HM
Haber Merkezi Editör

Mamak Belediyesi, 65 yaş üstü ve ihtiyaç sahibi 10 bin aile için gıda ve hijyen paketi hazırladı.  

Koronavirüs salgını nedeniyle sosyal yardımlarını artıran Mamak Belediyesi, 65 yaş üstü ve ihtiyaç sahibi 10 bin aile için gıda ve hijyen paketi hazırladı.

 Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, vatandaşların bu zor süreci atlatmasına bir nebze de olsa katkı sağlamak istediklerini belirterek “Hamdolsun, belediyemiz güçlü. İnşallah, hemşehrilerimizi mağdur etmeden, bu sıkıntıyı en hafif hasarla atlatacağız” dedi.

   "OLAĞANÜSTÜ BİR GAYRET SARF EDİYORUZ"

 Başkan Köse, salgının kendisini gösterdiği ilk günden itibaren tüm şehirde dezenfeksiyon çalışmalarına başladıklarını, ihtiyacı olan vatandaşlara destek için aktif şekilde sahada olduklarını belirtti.

Başkan Köse ayrıca,  “Gıda ve hijyen kolilerini çalışanlarımız kendisi paketledi ve yine kendisi dağıtıyor. Herkes samimiyetle, fedakârca çalışıyor. Gönül Çarşımız üzerinden gönül köprüleri kuruyoruz. Hemşehrilerimizin bu virüsten hem tez zamanda kurtulabilmesi ve birbirlerine bulaştırmaması için belediye olarak olağanüstü bir gayret sarf ediyoruz. Bu salgının üstesinden geleceğiz inşallah” diye konuştu.   Temel gıda ve temizlik ürünlerinin bulunduğu paketlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar Mamak Çözüm Merkezi’ni veya belediyenin WhatsApp hattından başvuru yapılabiliyor.

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.